Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр звертається до місцевих жителів підтримати біженців з Криму
2014-03-20 16:14:00

Житомирський Єдиний Центр звертається до місцевих жителів підтримати біженців з Криму

У зв’язку з тим, що у Житомирі вже десятки біженців із Криму єдиноцентристи закликають місцеву владу вжити максимальних заходів щодо мінімізації негативних наслідків трагічних подій на півострові. Про це заявили в обласній організації Єдиного Центру.

За словами заступника голови Житомирської ОДА Ярослава Довгих ведеться робота по організації евакуації людей і майна з Криму. Крім людей, які прибувають самостійно, до представників влади звертаються й дружини військовослужбовців, які відмовилися отримувати російське громадянство і їх у примусовому порядку тепер виселяють із службового житла.

 

«Житомирська обласна організація Єдиного Центру підтримує дії обласної влади і звертається до усіх небайдужих мешканців Житомирщини всіляко допомагати нашим громадянам, які не зі своєї вини опинилися у скрутному становищі й потребують допомоги», - наголосили в обласній організації Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"