Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр виступає за перейменування вулиці Московської на вулицю Небесної Сотні
2014-03-14 12:27:00

Житомирський Єдиний Центр виступає за перейменування вулиці Московської на вулицю Небесної Сотні

Житомирська обласна організація Єдиного Центру виступає за перейменування вулиці Московської на вулицю Небесної Сотні.

Два тижні тому рішенням Житомирської міської ради була утворена депутатська комісія для вивчення можливості перейменування вулиці Московської на вулицю Небесної Сотні. За результатами роботи комісії, було прийнято рішення рекомендувати міський ради перейменувати вулицю.

«Цілковито підтримуємо прагнення депутатів міської ради вшанувати героїв, які своїм життям довели вірність переконанням жити у кращій Україні і дали шанс на краще життя всім громадянам нашої держави. Закликаємо місцеву владу не затягувати з цим питанням і якомога швидше вшанувати героїв», - наголосили житомирські єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"