Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський Єдиний Центр підтримує ідею міського голови щодо перенесення пам’ятника Леніну
2014-01-18 10:02:00

Житомирський Єдиний Центр підтримує ідею міського голови щодо перенесення пам’ятника Леніну

Житомирський Єдиний Центр підтримує ідею міського голови Володимира Дебоя щодо перенесення пам’ятника Леніну. Про це заявили в обласній організації партії.

На місці пам'ятника, що зараз стоїть на майдані Соборному, Дебой хотів би поставити архангела Михаїла. Саме він буде для житомирян об’єднуючим символом, переконаний керівник міста. Утім, погоджується з тим, що цю ідею треба обговорити із житомирянами та представниками релігійних конфесій. Про це міський голова розповів під час онлайн-конференції, яка транслювалась на сайті міської ради.

Житомирська обласна організація «Єдиного Центру» вважає, що мирне перенесення пам'ятника Леніну було б розумним кроком з боку місцевої влади з метою зняття соціального та політичного напруження, запобігання актів вандалізму та політичних провокацій, а також виконання Закону України «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні» від 28. 11. 2006 р. та Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років в Україні» (від 12.06.2009 р. № 432/2009). Житомирський Єдиний Центр сподівається, що слова Володимира Дебоя будуть підкріплені його діями.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"