Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Учасник конкурсу – кожен учень
2012-10-11 10:15:00

Учасник конкурсу – кожен учень

Про це повідомив на урочистій лінійці в Іванівській загальлноосвітній школі І-ІІІ ступенів Житомирського району Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру, депутат Житомирської районної ради, активіст ГО "Скарби Полісся".

 

Про це повідомив на урочистій лінійці в Іванівській загальлноосвітній школі І-ІІІ ступенів Житомирського району Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру, депутат Житомирської районної ради Василь Козел.
Як розповідає ініціатор, новий конкурс для школярів – це стимул до сумліннішого навчання, ще активнішого пізнання світу. «Спільно з громадською організацією «Скарби Полісся» було вирішено створити цей конкурс  та заохотити в кінці навчального року учнів з кожної школи району за найвищі успіхи у навчанні, позашкільній роботі, активність у житті школи», - розповів Василь Васильович.

Прес-служба Житомирської обласної організації ЄЦ

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"