Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Багатим святом завдячуємо працьовитим людям нашого краю
2012-10-10 17:32:00

Багатим святом завдячуємо працьовитим людям нашого краю

У день закінчення жнив вже традиційно в Житомирі відбулося сільське обласне свято – "обжинки".

 

У день закінчення жнив вже традиційно в Житомирі відбулося сільське обласне  свято – "обжинки".
У середині вересня аграрії з кожного району області приїздять сюди на щорічну подію.
Виставка-ярмарок сільськогосподарської продукції та сучасної сільськогосподарської техніки пройшла на базі Житомирського агротехнічного коледжу.
Свято врожаю щорічно відвідує й Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру, депутат Житомирської районної ради, кандидат в депутати України по 67 в. о.
«На цьому святі ввесь прибулий люд вшановує  трудівників полів, які своєю працею звеличують добробут району та області, а значить і всієї держави.
Обжинки — стародавній український народний звичай і мені надзвичайно приємно, що ми, поліщуки, не байдужі до збереження традиційної обрядовості і на цьому святі.
Бажаю усім хліборобським родинам, усім мешканцям Житомирщини міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя! Хай добром і щедрими урожаями поповнюється ваша хліборобська нива, погодні умови тільки спияють гарному врожаю. Ваше благополуччя – це добробут кожного з нас, - звернувся до аграріїв Василь Козел.

Прес-служба Житомирської обласної організації ЄЦ

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"