Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

ВасильКозел - за здоровий спосіб життя
2012-09-11 17:43:00

ВасильКозел - за здоровий спосіб життя

Вже не перший рік крокують разом прихильність Василя Васильовича до спорту та бажання грати «в команді» житомирської районної молоді.

У середині серпня в селі Тютюнники Чуднівського району пройшла товариська футбольна матчева зустріч, участь у якій взяли 4 команди: «Експрес» (Висока Піч – Житомирський район), «Нібулон» (Чуднівський район), підтримати «своїх» приїхав сюди і голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру, депутат Житомирської районної ради Василь Козел.

Вже не перший рік крокують разом прихильність Василя Васильовича до спорту та бажання грати «в команді» житомирської районної молоді. Команда «Експрес» (Висока Піч) розпочинала як звичайна дворова, доки нею не почав активно опікуватися Василь Козел. Зараз хлопці змагаються за першість у першій лізі Житомирського району та мають гарні шанси на перемогу.

Допомога Василя Козела спрямована на розвиток футболу на селі. Як він сам говорить: «Краще спостерігати, коли молодь грає у футбол, аніж випиває пиво та палить. Я – за здоровий спосіб життя, і хочу, щоб моїх однодумців стало ще більше».

 

Прес-служба Житомирської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"