Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»
2012-09-10 17:20:00

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Чергові вибори до Верховної Ради України – це не лише надія виборців на гідного представника їх переконань, поглядів та відстоювання їх інтересів у законодавчій гілці влади, а й можливість ще раз переконатися в щирості діянь кандидатів та періодичності їх роботи на територіальному окрузі, адже «любов» майбутніх нардепів, на жаль, має ці обмеження.

 

Василю Васильовичу, ви, як депутат Житомирської районної ради, що вважаєте рушійною силою для відродження українського села?
Там, де господарі - є лад. Там, де до влади приходять пройдисвіти – розруха. Лише завдяки злагодженій роботі та правильно й доцільно обраній метінаша команда не один рік відроджує інфраструктуру сіл Житомирського району. І, судячи з результатів, нам це вдається.
Уже в багатьох не викликає подив той факт, що допомога від кандидатів в депутати має часові та територіальні обмеження. Як ви прокоментуєте цей факт?
Коли я приїжджаю і бачу малозабезпечену багатодітну родину, якій, щоб прогодуватися, треба щодень з десяток буханок хліба, то невже тобі дозволить совість та почуття власної гідності обійти стороною проблеми цих людей  та допомогти, хоч тим, чим маєш?
Категорично інше значення має та допомога,яка надається з прихованим змістом -заради агітації. Я таким не займаюсь.
Яким на вашу думку повинен бути народний обранець?
-          Депутат Верховної Ради повинен бути готовим до вирішення системних проблем суспільства, щоб не було потреби дарувати людям перед виборами необхідні речі. Українцямпотрібно створити умови і вони самі забезпечать своє життя. Людям не потрібні ці принизливі подачки. Селяни мають бути господарями на своїй землі, і вони можуть ними бути. На жаль, багато кому вигідно тримати людей у рабській покорі і перетворювати на безликий нещасний електорат, який готовий продати за безцінь свій голос і повірити у найцинічніші казочки тих, хто відчув себе боярином. Саме тому для мене важливим та, на жаль, і досі актуальнимзалишається питання: «Ми велика нація, чи нація рабів
Василю Васильовичу, останнім часом широко обговорюють питання мови в нашій державі. Яку позицію займаєте ви?
Підтримувати мову треба не завдяки політичним  акціям та мітингам, а реальними кроками. Як однин із таких шляхів ми запропонували спільно з громадською організацією «Скарби Полісся» проект «Сільська бібліотека – шлях до відродження села».Маю надію, що завдяки проекту до бібліотек не лише повернуться читачі а й більше читатимуть українською, адже шлях, який ми спільно розпочали – корисний та матиме позитивний відгомін для кожного з нас.
Вас підтримав Єдиний Центр. У чому полягають головні тези позиції партії?
Єдиний центр – партія Віктора Балоги, яка бачить рушійну силу змін у об’єднанні.Одна з найголовніших тез: або, ми використовуємо світові процеси на користь українського народу, або з України викачають її природний та інтелектуальний потенціал. Я переконаний, що сила України у її сильному Єдиному центрі.
Позицією організації можна вважати і те, що Єдиний Центр на парламентські вибори списком не йде, адже це вчорашній день.
Депутат Верховної Ради має бути місцевий, люди повинні його бачити, хоча б раз у тиждень. Він повинен жити серед людей, які його обирають, ходити з ними одними стежками, а не дивитися на світ через тоноване вікно дорогої іномарки.
Василю Васильовичу, по округу, де ви є кандидатом балотується представники різних політичних сил – люди відомі та не менш енергійні. Завдяки чому ви плануєте їх перемогти і що б їм побажали?
Своє бажання стати народним депутатом по нашому округу виявили багато гідних людей. У кожного свої методи роботи, програми та ї реалізація.
Я не маю наміру з кимось якимось чином боротися. Треба перемагати не опонентів на виборах, а злидні в Україні, і бажано спільними зусиллями.
Хотілося б, щоб виборці побачили перед собою не лише політика, а й людину, бо кандидати змінюються, а людське єство залишається.
Конкурентам ябажаю здоров’я та перш за все бути по-справжньому щирими у своїх обіцянках та діяннях.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"