Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Василь Козел відстоює духовне збагачення полісян
2012-08-14 15:05:00

Василь Козел відстоює духовне збагачення полісян

Набирає обертів проект, створений головою Житомирської обласної організації Єдиного Центру Василем Козелом та громадською організацією «Скарби Полісся»: «Сільська бібліотека – шлях до відродження села».

 Уже відбулися зустрічі Василя Васильовича з бібліотекарями на селі Житомирського, Чуднівського та Любарського районів Житомирської області.

Під час презентації проекту, працівники скарбниць знань не приховували слів вдячності за те, що, нарешті, і на них звернули увагу.

- Маємо надію, що завдяки вашому проекту до бібліотек повернуться читачі, адже шлях, який ми спільно розпочали – корисний та матиме позитивний  відгомін для кожного з нас, - сказали сільські бібліотекарі.

  Метою заходу є збагатити та урізноманітнити духовне єство кожного, без залежності від віку, віросповідання чи регіону за допомогою книги.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"