Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Василь Козел розпочав шлях до відродження села
2012-08-14 14:33:00

Василь Козел розпочав шлях до відродження села

Стартував проект «Сільська бібліотека – шлях до відродження села», ініційований головою обласної організації Єдиного Центру Василем Козелом та за підтримки громадської організації «Скарби Полісся».

 -         Не секрет, що духовність є основою життя людини і суспільства. Особисте щастя кожного з нас є поштовхом для успішного утвердження держави.  Але щастя людини неможливе без її духовного розвитку. Не варто зупинятися на досягнутому, необхідно розвиватися різнобічно та в різному віці за допомогою найвищого скарбу людства – книги.

Давайте разом допоможемо своїм односельцям обирати для себе шлях вперед, почавши з себе, - закликав Василь Козел під час зустрічі в селі Левків з бібліотекарями Житомирського району.

Підсумки проекту будуть підбиватися, починаючи з середини вересня. За результатами, у кожній з сільських рад визначатимуться бібліотеки-переможці та найактивніші читачі, які отримають заохочення та грамоти.

 

Прес-служба Житомирської обласної організації ЄЦ

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"