Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Голова обласної організації Єдиного Центру Василь Козел спільно з громадською організацією «Скарби Полісся» - за чистоту довкілля
2012-08-14 14:31:00

Голова обласної організації Єдиного Центру Василь Козел спільно з громадською організацією «Скарби Полісся» - за чистоту довкілля

Занепокоєння викликає те, що поблизу сіл Глибочиця, Березина Житомирського району, а саме: на межі із сусіднім Коростишівським районом, сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок чого були пошкоджені ємності з невідомою речовиною.

 Їдку, як стверджують очевидці, речовину розмістили на приватних ділянках під будівництво в селі Березина, що неабияк обурило місцевих жителів: «із привезених пошкоджених бочок витікало щось схоже на кислоту, в повітрі стояв їдкий кислий запах, а рідина, самовільно витікаючи з пробитих ємностей, просочувалась все глибше в надра землі».

 

-         В МНС кажуть, що на здоров’я людини ця кислота не впливає, бо має молочне походження, але що отримає грунт?

На цій землі живуть мої односельчани, родичі, друзі, тут з родиною живу я, але ніхто не псує те місце, де бігатимуть їх діти та внуки, і ми не дамо цього робити й іншим, - рішуче налаштований Василь Козел.

 

Як  голова постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології Житомирського району Василь Васильович переконаний, що подібний перебіг подій є неприпустимим та наголошує, що кожен громадянин України повинен дбати про охорону навколишнього середовища, а не похапцем та з неприхованою халатністю локалізувати наслідки екологічного забруднення.

Прес-служба Житомирської обласної організації ЄЦ

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"