Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирський обласний ЄЦ очолив Василь Козел
2012-08-14 13:41:00

Житомирський обласний ЄЦ очолив Василь Козел

Від 15 липня 2012 року Житомирську обласну організацію Єдиниго Центру очолює Василь Козел, - таке рішення майже одноголосно підтримали партійці за погодженням Президії Єдиного Центру на другому етапі обласної конференції.

 - Під час розгляду двох кандидатур перевага була надана молодому, енергійному та перспективному Василю Козелу, який очолював Житомирську районну організацію Єдиного Центру, - розповідає керівник секретаріату Житомирської обласної організації Юлія Слобожан.

Василь Васильович Козел – депутат Житомирської районної ради від Єдиного Центру та є головою постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин та екології.

Упродовж 2006-2010 років сумлінно працював заради громади, будучи депутатом Глибочицької сільської ради Житомирського району.

Член політичної партії Єдиний Центр з 2008 року.

У 2010 році був обраний головою  Житомирської районної організації Єдиного Центру.

Прес-служба ЄЦ в Житомирській області

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"