Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

В Житомирі громадськість обговорює функціонування закладів розважального і грального бізнесу
2008-12-18 10:18:00

В Житомирі громадськість обговорює функціонування закладів розважального і грального бізнесу

Виконавчий комітет Житомирської міської ради запросив громадськість взяти участь в обговоренні проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про заборону розміщення та функціонування закладів розважального і грального бізнесу, а також обмеження режиму роботи закладів ресторанного господарства, розташованих в житлових будинках», який розроблено відділом торгівлі, громадського харчування та сфери послуг департаменту власності та ринкового регулювання міської ради.

Запропонованим проектом рішення передбачено заборонити розміщення та функціонування закладів розважального і грального бізнесу, а також обмежити режим роботи закладів ресторанного господарства, розташованих в житлових будинках.

Прийняте рішення дасть змогу впорядкувати розміщення закладів розважального і грального та обмежити режим роботи закладів ресторанного господарства в житлових будинках на території міста.
Проект рішення виконавчого комітету міської ради розміщено на офіційному сайті Житомирської міської ради http://zt-rada.gov.ua. , а зауваження та пропозиції до проекту рішення можна надсилати до 27 грудня 2008 року.

Мерія стверджує, що наразі, є, як ніколи, актуальним питання впорядкування в Житомирі місць розташування та тривалості роботи розважальних закладів.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"