Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

На Житомирщині кандидатів від Єдиного Центру незаконно знімають з виборів
2010-10-31 15:39:00

На Житомирщині кандидатів від Єдиного Центру незаконно знімають з виборів

Приклади порушення виборчого законодавства розпочалися на виборах в Житомирській області фактично одночасно з голосуванням.

Приклади порушення виборчого законодавства розпочалися на виборах в Житомирській області фактично одночасно з голосуванням. Так, в Бердичівському районі вже зафіксовано два факти відповідних порушень.

У селі Гальчин Бердичівського району кандидата від Єдиного  Центру по одномандатному мажоритарному округу в районну раду Любов Возняк було незаконно виключено зі списку кандидатів у депутати. Про це сама кандидат дізналася лише вранці 31 жовтня, прийшовши на виборчу дільницю. Члени Гальчинської територіальної виборчої комісії пояснили чому так трапилося наступним чином. Виявляється, що 20 жовтня Гальчинська ТВК прийняла рішення щодо знятття кандидатури пані Возняк посилаючись на те, що вона висувалась в кандидати у депутати одразу від двох партій: Єдиного Центру та БЮТ. Це суперечить виборчому законодавству, адже кандидат у депутати має йти на вибори лише від однієї політичної сили. За словами самої Любові Возняк вона вже давно написала заяву про вихід із БЮТу і подала її у відповідні інстанції. Наразі вона є членом Єдиного Центру. Незважаючи на це, Гальчинська ТВК на своєму засідання прийняла рішення виключити із списку кандидатів єдиноцентристку, навіть не попередивши її  про це. Не поставили до відома про таке рішення Любов Возняк і за два дні до початку голосування.

- Я вважаю, що це фальсифікація виборчого процесу. Тому що наша кандидат по мажоритарному округу в селі Гальчин була 100% прохідною, - прокоментував ситуацію голова Бердичівської міської організації Леонід Вознюк. - Любов Возняк працює завідуючою відділенням поштового зв’язку в Гальчині, в селі її всі знають і поважають. Мені навіть дзвонили деякі виборці, в висловлювали своє обурення з того приводу, що нашу єдиноцентристку зняли з виборів.

Не оминули факти порушення процедури голосування і ще одне село Бердичівського району. В селі Слободище під час відкриття виборчої дільниці зникло 100 бюлетенів. Деталі порушення уточнюються.

За попередніми даними, станом на 15 годину у Житомирській області проголосувало 29,7% виборців (298 118 осіб).

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"