Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Василь Козел: «У якісній Україні влада має бути якісною»
2010-10-19 17:48:00

Василь Козел: «У якісній Україні влада має бути якісною»

Завершилася реєстрація кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах 2010 року. Депутат Глибочицької сільської ради Василь Козел очолює Житомирську районну організацію Єдиного Центру.

Коротка біографія:

Козел Василь Васильович
Народився 29 вересня 1972 року в місті Житомир. Директор КП «Полісся-сервіс» Глибочицької сільської ради. Депутат Глибочицької сільської ради. Голова Житомирської районної організації Єдиного Центру. Навчається в Київській Національній академії внутрішніх справ. Одружений,  виховує двох доньок. Проживає в селі Березина Житомирського району.

Завершилася реєстрація кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах 2010 року. Депутат Глибочицької сільської ради Василь Козел очолює Житомирську районну організацію Єдиного Центру.

- Василь Васильович, розкажіть, будь-ласка, про команду, з якою ви йдете на  вибори?

- Наша команда об’єднує в собі фахівців різних галузей: і сільсько-господарників, і землевпорядників, і юристів, і вчителів, і лікарів, і навіть науковців. Наприклад, заступник голови Житомирської районної організації  Юрій Шеремет – аспірант кафедри рослинництва Житомирського Національного агроекологічного університету і працює над  кандидатською роботою, член Ради партії Житомирського району Микола Орловський – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри зберігання та переробки сировини Житомирського Національного агроекологічного університету. Є також два землевпорядники, які нещодавно у столиці отримали освіту ліцетаторів (спеціалісти із проведення земельних аукціонів) - Петро Любельчук та Володимир Колесник. Тому з нашою командою можна вирішувати всі нагальні питання в районі, а не лише одного якогось вузького напрямку.

- Як ви вважаєте, чи допоможуть кадрові зміни в радах Житомирського району?

- Звичайно, що допоможуть. Адже люди, що зараз працюють в сільських та селищних радах, потрапили до влади по закритих списках. І часто жителі того чи іншого села до цього часу не знають своїх депутатів в обличчя. Під час візитів до сільських рад ми вже не вперше стикаємося з такою ситуацією. Тому, в першу чергу, наше завдання – щоб до влади прийшла людина місцева, яка буде кожного дня працювати над проблемами, з якими знайома не лише на паперах. Наприклад, наші кандидати від Єдиного Центру – абсолютно всі є жителями тих сіл, де вони балотуються. Вони там народилися, виросли, працюють і живуть.  Тому наші кандидати знають у своєму окрузі кожного, і розуміють, що допомагати потрібно всім. Наприклад, у кожному селі є багатодітні малозабезпечені родини, одинокі люди похилого віку, інваліди, ветерани війни, яким потрібно допомогти матеріально. Житомирська районна організація Єдиного Центру не один раз допомагала таким людям. Так, нещодавно наш кандидат Володимир Колесник допоміг багатодітній родині з Вересів комплектами одягу, а Віктор Торчук у Троянові  - продуктовими наборами. Також ми давно співпрацюємо з благодійним фондом «Людяність».

- Поясніть, в чому полягає суть програми Єдиного Центру «Якісна Україна» в контексті Житомирського району?

- Влада має стати якіснішою по відношенню до людей. Щоб бабусі та дідусі не приїздили із свого села в Житомир на прийом до чиновника адміністрації і не чекали півдня під дверима кабінету. Потрібно, щоб необхідні колегії самі виїжджали на місця та вирішували наболілі питання. Щоб чиновник не відвертався від простої людини. Тому я вважаю, що система влади на місцях має працювати не зверху до низу, а навпаки: знизу до верху. У якісній Україні влада має бути якісною.

- Як ви оцінюєте свої шанси на перемогу?

- Ми  працюємо в радах вже не перший рік і маємо серйозну підтримку. У нас одна із найпотужніших структур в Житомирському районі. Всі люди в нас авторитетні, працюють з нами за власним бажанням. Ми не купували кандидатів, так само як і не збираємося купувати голоси виборців. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"