Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр допоміг житомирянам провести міську толоку
2010-10-16 09:28:00

Єдиний Центр допоміг житомирянам провести міську толоку

В суботу, 16 жовтня весь Житомир готувався до приходу зими. У місті було проведено осінню толоку: генеральне прибирання вулиць, парків, скверів, дворів та прибудинкових територій.

В суботу, 16 жовтня весь Житомир готувався до приходу зими. У місті було проведено осінню толоку: генеральне прибирання вулиць, парків, скверів, дворів та прибудинкових територій. До участі в толоці запрошувалися всі охочі житомиряни, партії, громадські організації, підприємства та установи міста.

Отож усі житомиряни мали нагоду гуртом зібрати і вивезти сміття, утеплити під’їзди та відремонтувати в них вхідні двері. ЖЕКи обіцяли забезпечити усім необхідним, але багато господарів вийшли на генеральне прибирання із власним реманентом. Також тим, хто вийшов на толоку, допомогли фарбою, саджанцями дерев та кущів, мітлами, пакетами для сміття, а також транспортом для його вивезення.

У дворі по вул. Черняхівського ще з самого ранку робота йшла повним ходом. Мешканці будинку прибирали листя, замітали доріжки, фарбували лавочки, дитячі качелі та спорт-майданчик. Поруч працювала грузова машина, куди прибараючі могли скидати все сміття. Також до жителів будинку долучились і активісти партії Єдиний Центр. Один із них, Василь Пятницький, власноруч посадив три саджанці дерев.
 
- Я вийшов на цю толоку, тому що знаю, що в людей, які тут мешкають, є проблеми з благоустроєм двору. От і виникло бажання допомогти, - пояснив активіст. – Сам живу неподалеку. Не один рік грав футбол у цьому дворі, добре знаю це місце, а також і те, що тут можна підремонтувати та привести у гарний вигляд.

Не залишився без уваги з боку учасників загальноміської толоки та єдиноцентристів будинок по вулиці Шевченка. Активісти Куркчі Наталія та Олександр Шустенко допомогли його мешканцям привести до ладу подвір’я.


- Під час толоки потрібно було гараж і сарай привести в порядок, викинути все непотрібне. Вони прийшли і допомогли, - розповіла пенсіонерка Віра Пилипівна Тишкевич про допомогу активістів Єдиного Центру. - І я їм за це дуже вдячна. Тому що зараз, на жаль, не так багато людей, які можуть допомогти, як то кажуть «просто так». В основному ж дивляться: а що я буду мати? А тут все щиро, так, як і має бути серед людей.

До речі, за результатами толоки, три найкращі будинки мають отримати винагороду на ремонт і благоустрій прибудинкової території.

- Було б добре проводити таку толоку двічі на рік: весною та восени, – поділився власними міркуваннями з приводу загальноміського прибирання Олександр Шустенко, вчитель фізичного виховання школи «Сяйво». – Люди сидять вдома і думають, що хтось повинен прийти та прибрати їхнє подвір’я. Але ж треба розуміти: крім нас цього ніхто не зробить. Тому слідкувати за чистотою свого міста потрібно кожному.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"