Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Оробець: З місцевими виборами житомирянам пощастило більше, ніж жителям столиці
2010-10-09 10:14:00

Оробець: З місцевими виборами житомирянам пощастило більше, ніж жителям столиці

В п’ятницю, 8 жовтня із робочим візитом в Житомирі перебувала народний депутат України, один із лідерів Єдиного Центру, Леся Оробець.

В п’ятницю, 8 жовтня із робочим візитом в Житомирі перебувала народний депутат України, один із лідерів Єдиного Центру, Леся Оробець. Як відомо, цей візит Лесі Юріївни до нашого міста був по рахунку четвертим: за свою депутатську практику вона щопівроку приїздить до Житомира, щоб поспілкуватися із працівниками освіти, студентами та журналістами.
В прес-конференції із журналістами окрім Оробець брали участь Віктор Борщівський, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру та Олександр Рибак, голова Житомирської міської організації.
Перш за все, Леся Оробець піддала гострій критиці дії нинішньої влади, яка працює вже півроку, але ще не запровадила жодної реальної реформи:
–  Теперішня влада діє вже півроку. Півроку має повноваження, півроку сформований уряд. При цьому реальних реформ  час іще не наступив чи не наступить? Розказувати про важкий спадок здатен кожен уряд. Але є приклади в історії, коли на розкачку не було часу. Відомому Лєшику Бальцеровичу, автору «шокової терапії» в Польщі, було достатньо місяця, щоб всі почали відчувати ефект від його реформ. Українці ж нічого, окрім шоку, не відчувають.
В основному політики та журналісти обговорювали нову програму Єдиного Центру «Якісна Україна» в контексті теперішньої ситуації в житлово-комунальноій сфері, медицині та освіті. Але і питання партійних процесів в Житомирській обласній організації Єдиного Центру не залишились нерозкритими. На запитання журналістів про вихід з Єдиного Центру мера Житомира Віри Шелудченко,  Віктор Борщівський відповів так:
– Віра Тимофіївна не вийшла з партії, вона призупинила своє членство. Зараз у неї є мета – зробити Житомир кращим. Для цього вона створила безпосередньо свою команду і розуміє, що таким чином зробить це краще. Поки вона була головою нашої партійної організації, ми розробляли разом план розвитку міста. Зараз я очолюю обласну організацію і продовжую працювати в тому ж ракурсі, що й починали.
Також Віктор Борщівський зазначив, що окрім загальних напрацювань програми розвитку обласної організації у нього є і свої ідеї та амбіції в розбудові міста.
–  В мене є моя сім’я, і я хочу, щоб мої діти жили в Житомирі, навчалися на Україні і могли працевлаштуватися тут, –  пояснив голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру. – Я не хочу шукати можливості для них навчання та працевлаштування за кордоном. Я стараюсь для своєї сім’ї, для своїх друзів, для своєї громади. І взагалі вважаю, що якщо добудується траса Київ-Житомир, багато киян будуть жити і в Житомирі.
Водночас Леся Оробець також запевнила, що перспектива переїзду жителів столиці до Житомира незабаром стане актуальною.
–  Якщо буде можливість працювати в Києві, а жити у Житомирі, – то насправді це набагато кращий спосіб, ніж жити в Києві і працювати в Житомирі. Бо в столиці зарплати вищі, а в Житомирі – умови життя кращі, –  зазначила народний депутат. – Наприклад, нещодавно у нас в Києві побудували сміттєспалювальний завод в сотні метрів від центрального РАЦСу, в ста метрах від найближчого жилого будинку. Тому це ще питання, де зараз краще жити. І ми, кияни, зараз потерпаємо від того,  що у нас немає виборів, бо у вас зараз є можливість запитати і Віру Шелудченко, і всіх кандидатів: що ж вони пропонують, з чим вони до вас прийшли і як вони планують вирішувати ваші проблеми?  До того ж, як відомо,  вибори очищують владу.
Далі у ході візиту Леся Оробець зустрілась із студентами Житомирського державного університету та провела зустріч з вчителями шкіл.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"