Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Конференція Житомирської обласної організації Єдиного Центру
2010-10-04 17:31:00

Конференція Житомирської обласної організації Єдиного Центру

1 жовтня відбулася конференція Житомирської обласної організації Єдиного Центру. Головним питанням порядку денного було висування кандидатів в депутати до обласної ради.

1 жовтня відбулася конференція Житомирської обласної організації Єдиного Центру. Головним питанням порядку денного було висування кандидатів в депутати до обласної ради.

Розпочав конференцію Віктор Борщівський, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру. Він звернувся до однопартійців з такими словами:
- Хочу подякувати тим, хто за останні два роки залишився з нами. Тим, які нікуди не втекли, нікуди не перебігли. Тим, які залишились з нами, не дивлячись на те, що їм пропонували і цікаві посади, і депутатські місця в інших партіях. Тим, які не проміняли Єдиний Центр ні на які інші кон’юнктурні питання.

Також він окреслив основні питання, вирішувати які Житомирська обласна організація Єдиного Центру іде до влади, а також підготував майбутніх кандидатів на серйозну та відповідальну роботу під час виборчої кампанії.
 
Список кандидатів в депутати Житомирської обласної ради очолив голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру Віктор Борщівський. За його кандидатуру учасники конференції проголосували одноголосно. Загалом до списку кандидатів увійшли:
1.Борщівський Віктор Михайлович, - головний лікар ПП “Перша приватна клініка”.
2.Виноградський Андрій Данилович, - член Правління Благодійного Фонду сприяння розвитку християнської культури, виховання та освіти.
3.Прядко Михайло Вадимович, - директор ТОВ «Колос».
4.Капінус Олексій Григорович, - приватний підприємець.
5.Шлапак Василь Володимирович, - єпископ Житомирський і Поліський, настоятель Св. Володимирської парафії в смт. Черняхів.
6.Романський Альфред Володимирович, - приватний підприємець.

Член Президії та кандидат в депутати до Житомирської обласної ради Андрій Виноградський привітав щойнообраних колег та висловив впевненість в тому, що сформована команда досягне високих результатів на місцевих виборах 31 жовтня:
-  Набирати будь-що значно приємніше, ніж втрачати. Впевнений, що наша команда буде лише набирати відсотки рейтингу на відміну від інших великих «партій-монстрів», які останнім часом лише втрачають свої відсотки народної підтримки.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"