Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Леся Оробець народила дівчинку
2008-12-17 14:15:00

Леся Оробець народила дівчинку

У народного депутата України, заступника голови Єдиного Центру Лесі Оробець народилася донька. Вага первістка – 3 кг 920 г, зріст – 56 см. Маля з’явилося на світ у київській клініці «Ісіда» 16 грудня о 16.07.

За інформацією джерел, близьких до народного депутата, 26-річна мама наразі почувається добре, хоча похвилюватися рідним під час пологів усе ж довелося. Доньку після короткої сімейної наради назвали Софією.
Як відомо, Леся Оробець не полишала депутатських обов’язків навіть під час декретної відпустки. Лише за тиждень до пологів їй вдалося власною присутністю «пролобіювати» принципове для українського шкільництва рішення профільного парламентського комітету, яким Міносвіти рекомендується враховувати середній бал шкільного атестату при вступі до вишів.
Єдиний Центр вітає Лесю Оробець із народженням доньки і зичить щастя та здоров’я мамі та її маленькій Софійці!
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"