Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Годований: «Інваліди в Україні володіють усією повнотою соціально-економічних благ лише на сторінках законодавчих актів»
2008-12-17 12:58:00

Годований: «Інваліди в Україні володіють усією повнотою соціально-економічних благ лише на сторінках законодавчих актів»

Так прокоментував керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований стан матеріального забезпечення людей з особливими потребами.

«З початку  року трохи збільшилися різні соціальні виплати. Зокрема, стосується це й розмірів виплат державної соціальної допомоги інвалідам. Проте, шалена інфляція й економічна нестабільність просто з’їдає «всі добрі наміри».
Закон України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” визначає основи соціальної захищеності людей з особливими потребами і гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства.

Проте, держава забуває належним чином подбати про створення необхідних умов, які дають можливість інвалідам вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними здібностями і інтересами.
Інваліди в Україні володіють усією повнотою соціально-економічних благ лише на сторінках законодавчих актів, а насправді, їх життя - повсякденний бій за виживання. 

Обов’язок всіх, хто має можливість, допомогти тим, хто потребує підтримки. Тому політичні партії та громадські організації просто долучаються до допомоги людям», - так прокоментував керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований передачу наборів медикаментів першої необхідності Ходорковському психоневрологічному інтернату в Попільнянському районі та інтернату для пенсіонерів на Бердичівщині.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"