Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр вітає з Днем народження!
2010-09-27 12:26:00

Єдиний Центр вітає з Днем народження!

Житомирська обласна організація Єдиного Центру вітає з Днем народження керівника регіонального секретаріату Юлію Біленко.

Шановна Юлія Михайлівна!
 
Прийміть щирі вітання з Днем народження від колективу Житомирської обласної організації Єдиного Центру.

Ми поважаємо Вас як ділового, сучасного керівника, енергійного і талановитого організатора. Ваш професіоналізм, принциповість і наполегливість у досягненні мети, щирість у взаєминах з людьми нехай і в подальшому сприяють Вам у житті.

Бажаємо Вам, шановна Юлія Михайлівна, міцного здоров’я, невичерпних сил і ентузіазму. Хай любов, добробут, мир і щастя будуть Вашими супутниками в житті.

З повагою, колеги-однопартійці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"