Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Балога: У партій, які зганяють до себе людей силою, немає майбутнього
2010-09-17 15:10:00

Балога: У партій, які зганяють до себе людей силою, немає майбутнього

Політичний шлях партії, яка силоміць зганяє людей у свої лави, буде коротким. Таку оцінку сьогодні висловив на прес-конференції у Дніпропетровську лідер Єдиного Центру Віктор Балога, відповідаючи на запитання, чи зазнала партія кадрових втрат внаслідок тиску на її членів із боку правлячої Партії регіонів. Політик перебуває з робочим візитом у Дніпропетровську в рамках регіонального туру лідерів Єдиного Центру.


«У новітній політичній історії України вже були приклади, коли провладні партії зростали, як на дріжджах. Їхніми членами з легкої руки чиновників ставали трудові колетиви цілих заводів, шкіл і театрів. І сумний фінал цих партій усі добре знають. Де зараз НДП, де СДПУ(о)? Свого часу до об’єднаних есдеків записали весь склад київського «Динамо». Однак це їм не допомогло ще раз одержати статус парламентської партії».

За словами політика, Єдиний Центр не бачить серйозної проблеми у тому, що окремі партійці віддали перевагу членству у Партії регіонів.  «Кожен сам обирає собі шлях і робить свій вибір. Ці міграції лише зміцнюють нашу партію й ідейно, і організаційно», - зазначив В.Балога.

Коментуючи можливість скасування політичної реформи 2004 року і внесення змін до Конституції, лідер Єдиного Центру заявив, що Основний Закон потребує удосконалення у всіх розділах. Однак будь-які зміни слід проводити не поспіхом, як це пропонують деякі представники коаліції, а з неухильним дотриманням діючих конституційних і законодавчих процедур.

«Не сприймаю ідею, яку зараз протягує парламентська більшість, про якнайшвидше голосування за зміну чинної Конституції. Будь-які поправки мають пройти через широке всенародне обговорення. У Верховну Раду на затвердження потрібно вносити тільки ті конституційні новації, які схвалять українські громадяни на відкритому референдумі», - сказав В.Балога.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"