Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Годований: «Єдиний Центр дає можливість всім громадянам взяти участь у висуненні кандидатів»
2010-08-26 15:52:00

Годований: «Єдиний Центр дає можливість всім громадянам взяти участь у висуненні кандидатів»

Сьогодні на прес-конференції Керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований презентував програму «Відкриті списки Єдиного Центру»

26 серпня 2010 року (у четвер) о 15:00 в прес-центрі Житомирської обласної організації Єдиного Центру за адресою: м. Житомир, вул. Чапаєва, 7 офіс 101 відбулась прес-конференція Керівника секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслана Годованого на тему «Відкриті списки Єдиного Центру».

 

Під час прес конференції Руслан Годований повідомив, що розпочалося висування кандидатів у рамках програми «Відкриті списки Єдиного Центру». Як по всій Україні, так і на Житомирщині Єдиний Центр запрошує до участі в праймеріз всіх активних громадян, що користуються авторитетом у своїй громаді та планують стати кандидатами на місцевих виборах 31 жовтня.

 

Інформацію про кандидатів потрібно надсилати до Житомирської обласної організації Єдиного Центру, контактна інформація доступна на офіційному веб-представництві партії www.edc.org.ua та на Інтернет-сторінці обласної організацій http://zhytomyr.edc.org.ua


 
Головною метою програми «Відкриті списки Єдиного Центру» є залучення громадян до обговорення того, які саме кандидати повинні отримати депутатські мандати.

 

Єдиний Центр готовий зробити все можливе для підтримки дійсних лідерів громад, щоб представницькі мандати отримали найбільш гідні кандидати.

 

До участі у праймеріз запрошуються, насамперед, незалежні кандидати та лідери громадських організацій, а також представники тих політичних сил, які через особливості виборчого закону не мають юридичного права бути висунутими своїми партіями.

 

Кандидата на праймеріз може висунути група з 20 виборців, громадська організація або первинний осередок Єдиного Центру. У заявці вказуються:
   1) ПІБ кандидата;
   2) рік народження;
   3) місце проживання (місто/село);
   4) займана посада (професійна або громадська);
   5) партійність;
   6) пропозиція щодо рівня місцевої ради, до якої висувається кандидат.

 

До 7 вересня у мережі Інтернет та у вуличних пунктах триватиме, організоване Єдиним Центром голосування за кандидатів. Всі процедури висування, формування списків, голосування та підведення підсумків будуть відкритими.

 

«Відкриті списки Єдиного Центру – це публічні праймеріз. Єдиний Центр дає можливість всім громадянам висунути кандидатом в депутати ту людину, котрій вони довіряють й поважають, а не обрати запропоновану із списку.

 

Переможцям праймеріз Єдиний Центр гарантує підтримку у висуненні в мажоритарних округах, на посади міських та сільських голів та надати перші місця у списках партії.

 

Головна вимога до кандидатів – принциповість, професіоналізм, відповідальність та готовність до роботи. А після перемоги Єдиний Центр відслідковуватиме виконання передвиборчих програм», - зазначив Руслан Годований.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"