Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Годований: «Держава не зацікавлена у розвитку малого та середнього бізнесу»
2010-08-25 12:45:00

Годований: «Держава не зацікавлена у розвитку малого та середнього бізнесу»

Керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований вважає, що влада має стимулювати розвиток малого й середнього бізнесу, а не перекладати на нього фінансові труднощі.

«Держава бере кредити у МВФ й постійно переконує громадян, що це сприяє розвитку економіки. Можливо... Але за таких обставин, чому урядовці забувають, що для успішного розвитку бізнесу просто необхідне доступне кредитування в середині держави», - говорить Руслан Годований.

 

На думку єдиноцентриста є неприпустимою ситуація в країні, коли влада не дбає про розвиток малого й середнього бізнесу, а натомість захищає інтереси банкірів та великих корпорацій.

 

«Держава не робить нічого, щоб стимулювати роботу бізнесу. Влада не зацікавлена в його розвитку. Сьогодні  дрібному підприємцю кредит взяти практично неможливо. Якщо комусь й вдається отримати кредитування, він має віддати банку під заставу своє майно та ще й сплачувати близько 30% річних», - констатує беззаперечний факт Годований.

 

На думку Руслана Миколайовича, така організація роботи банків жодним чином не допомагає розвитку бізнесу та згубно впливає на економічні процеси в країні.

 

«Сьогодні малий та середній бізнес без жодних послаблень сплачує взяті до кризи кредити у валюті. Зросли ціни на пальне, чекаємо росту цін на газ. Податкових канікул нема. Вже зрозуміло, що Податковим Кодексом збільшать податки для підприємців. Держава намагається за рахунок малого та середнього бізнесу заткнути дірки в бюджеті. За таких умов малий та середній бізнес не має змоги розвиватись та створювати нові робочі місця. Якщо влада не перегляне свої кроки – субсидії та соціальні допомоги потрібно буде виплачувати 90% людей, тому що само зайнятість зникне як така або піде у тінь», - говорить Годований.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"