Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Сьогодні на Житомирському обласному радіо відбудеться прямий ефір з Русланом Годованим
2010-08-16 14:35:00

Сьогодні на Житомирському обласному радіо відбудеться прямий ефір з Русланом Годованим

Сьогодні 16 серпня (понеділок) о 18:20 в прямому ефірі Житомирського обласного радіо відбудеться розмова з Керівником секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Русланом Годованим.

Темою розмови стане позиція Єдиного Центру щодо участі Єдиного Центру в місцевих виборах.

 

Також, Руслан Миколайович розповість про затверджені рішення обласної конференцію та ІІІ З’їзд Єдиного Центру й окреслить основні кроки Програми «Якісна Україна».

 

 Запитання можна поставити під час прямого ефіру за телефоном: (0412) 37 47 39
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"