Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Віра Шелудченко  очолила Житомирську обласну організацію Єдиного Центру
2010-08-13 10:24:00

Віра Шелудченко очолила Житомирську обласну організацію Єдиного Центру

Звітно-виборна Конференція Житомирської обласної організації Єдиного Центру обрала лідером єдиноцентристів Житомирщини мера міста Житомира Віру Тимофіївну Шелудченко

За Віру Тимофіївну віддали свої голоси 90 делегатів Конференції із 99, що брали участь у голосуванні.


 «Віра Тимофіївна активно працює в Єдиному Центрі фактично з дня його створення. Вона член обласної та Всеукраїнської Політичних Рад. Член Президії Єдиного Центру. Обрання беззаперечною більшістю голосів Віри Тимофіївни головою Житомирської обласної організації Єдиного Центру – це визнання поваги та високої довіри однопартійців», - так прокоментував обрання Віри Шелудченко головою обласного осередку партії керівник обласного секретаріату Єдиного Центру Руслан Годований.

 

Звертаючись до делегатів та гостей Конференції, новообраний голова єдиноцентристів Житомирщини Віра Шелудченко подякувала за довіру та зазначила:

 

«На передодні місцевих виборів нам є з чим йти до людей. Сьогодні зрозуміло, що часи сумнівних списків у минулому. Люди віддадуть свої голоси за того, кому довіряють. Я буду балотуватися на посаду мера Житомира від Єдиного Центру й впевнена в перемозі».

 

До участі в Конференції прибуло майже 200 делегатів, запрошених та  кандидатів в члени Єдиного Центру від районних й міських партійних організацій Житомирщини.

 

Окрім обрання голови обласної організації, делегати Конференції за пропозицією Віри Шелудченко затвердили Звернення до демократичних сил Житомирщини щодо спільної участі в місцевих виборах. Також, Конференція обрала єдиноцентристів, котрі візьмуть участь у Всеукраїнському З’їзді Єдиного Центру.

 

З’їзд відбудеться 14 серпня в Києві о 10:30 у культурно-мистецькому центрі Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"