Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр запроваджує колективну модель лідерства в партії
2010-08-14 15:08:00

Єдиний Центр запроваджує колективну модель лідерства в партії

Єдиний Центр запровадив принципово нову модель колективного лідерства у партії – Колегію лідерів. На 3-му з’їзді Єдиного Центру до її складу були обрані: Віктор Балога, Володимир Бондар, Ростислав Валіхновський, Вадим Карасьов, Ігор Кріль, Кирило Куликов, Леся Оробець, Василь Петьовка, Ігор Попов, Віктор Тополов. Головувати на засіданнях Колегії всі лідери будуть по черзі, а рішення прийматимуться консенсусом.

 

За словами Ігоря Кріля, це абсолютно новий підхід в українській політиці. Колегія лідерів буде готувати рішення, які ухвалюватиме президія партії. «Будь-яку проблемну ситуацію, яка виникає в партії, потрібно буде обговорити на Колегії лідерів і виробити єдине консенсусне рішення», -  заявив І.Кріль.

 

Віктор Балога додав, що керівник виконкому партії буде обиратись на два місяці і підписувати рішення, які прийматимуться лідерами партії. «Ми всі рівні», - сказав В.Балога про Колегію лідерів.

 

В свою чергу, Ігор Попов сказав, що вождистський характер перетворює партії на тимчасові «проекти». «Жодна людина не застрахована від помилок, і слабкість однієї людини в такому випадку може призвести до краху всієї партії. Вождистська партія в сучасних умовах не може розвиватися стабільно і не може гарантувати виконання своїх обіцянок», - заявив І.Попов.

 

Окрім того, на з’їзді були затверджені зміни до Статуту партії, а також презентована і затверджена виборча програма «Якісна Україна», з якою партія піде на місцеві вибори.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"