Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Балога: Єдиний Центр йде на місцеві вибори з програмою «Якісна Україна»
2010-08-14 12:14:00

Балога: Єдиний Центр йде на місцеві вибори з програмою «Якісна Україна»

Єдиний Центр йде на місцеві вибори з програмою, яка має назву «Якісна Україна». Під цими словами партія розуміє країну, яка є безпечним і зручним середовищем для життя. В якій будуть всі умови для розвитку особистості та суспільства. Про це, виступаючи на з’їзді, заявив лідер Єдиного Центру Віктор Балога.

За його словами, партія пропонує шість перших і найважливіших кроків: зменшення залежності життя людей від дій влади; проекти з побудови інфраструктури та очищення довкілля; пропозиції у галузі медицини; завдання з енергозбереження та розвитку альтернативної енергії, а також захист кожного громадянина від посягань на особу, життя, здоров’я і майно. 

 

«Наша партія бере на себе зобов’язання робити нашу країну якісною. Саме для цього Єдиний Центр іде у владу. Ми звертаємося до громад і до кожної людини. Наша політична сила пропонує угоду взаємності. Ми представляємо виборцям наш план дій і просимо їх про підтримку. Наші кандидати на місцевих виборах повинні донести людям цілі Якісної України. Віримо, що ідеї Єдиного Центру будуть сприйняті».

 

В.Балога повідомив, що на цьому з’їзді перед партією поставлено завдання увійти в трійку політичних сил за підсумками місцевих виборів. Також з програмою «Якісна Україна» Єдиний Центр йтиме на вибори до Верховної Ради.

 

Лідер Єдиного Центру нагадав, що партія внесла до політичного порядку денного ідею об’єднання  демократичних сил і запропонувала підтримку тим, кому нове виборче законодавство закриває двері у місцеві органи влади.

 

«Ініціатива Єдиного Центру – це провідник інтересів мільйонів  виборців, які не поділяють курс влади, але й не підтримують  опозицію. Це можливість реалізувати себе у владі для тисяч розумних, чесних і амбітних людей».

 

Політик додав, що нині до лав партії приєднуються відомі і поважні особистості. «Єдиний Центр приведе у владу нових людей. Це будуть міцні постаті, з інтелектом, вміннями і прагненням працювати на країну», - сказав Віктор Балога. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"