Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирська районна організація Єдиного Центру готова вийти потужною силою на місцеві вибори
2010-08-11 11:09:00

Житомирська районна організація Єдиного Центру готова вийти потужною силою на місцеві вибори

У вівторок відбулась звітно-виборна конференція Житомирської районної організації Єдиного Центру, на котру зібралось близько 50 делегатів та запрошених.

Виступаючи під час конференції, Шеремет Юрій Васильович зазначив:
«Приємно бачити серед делегатів конференції знайомі обличчя й позитивно, що до нас приєдналось багато молоді. Сподіваюсь, що всі з числа запрошених на конференцію кандидатів у партію стануть членами Єдиного Центру».
В ході конференції, головою Житомирської районної  організації Єдиного Центру одноголосно був обраний Козел Василь Васильович.


Крім того, конференція затвердила персональний склад Ради районної організації. До Ради Житомирської районної організації Єдиного Центру ввійшли: Козел Василь Васильович, Шеремет Юрій Васильович, Гуленко Борис Костянтинович, Колесник Володимир Сергійович, Орловський Микола Йосипович.


Також, в ході конференції єдино центристи обговорили політичну ситуацію в країні та підготовку до місцевих виборів.
«Житомирська районна організація Єдиного Центру готова вийти потужною силою на місцеві вибори. Ми представимо своїх кандидатів у депутати  сільських, селищних та районну ради. Наші претенденти вже мають напрацьовані пропозицій й конкретний механізм їх реалізації. Переконаний, ми матимемо гарний результат, якщо працюватиме спільно та активно», - зазначив у своєму виступі новообраний голова Житомирської районної організації Василь Козел.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"