Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Шелудченко: «Ми забезпечимо людям максимально можливий соціальний захист»
2010-08-03 10:55:00

Шелудченко: «Ми забезпечимо людям максимально можливий соціальний захист»

Так, за словами члена Політичної Ради Єдиного Центру, Житомирського міського голови Віри Шелудченко, діятиме місцева влада, реагуючи на підняття цін на газ для населення

"Я завжди була на стороні житомирян. Підняття ціни на газ – це удар по кишенях простих громадян. Ми дбаємо про тих людей, які знаходяться у фінансовій скруті. Більшість житомирян не в змозі заплатити за газ, якщо його ціна підскочить удвічі. Ми розуміємо, що малозабезпечені житомиряни будуть з 1 серпня в дуже непростій ситуації. Наше завдання, як міської влади, – максимально спростити систему надання субсидій. Усі, хто потребує допомоги – отримає її. Зараз ми розробили спрощену систему надання субсидії. Я думаю, що за рахунок цього ми зможемо якимось чином вийти із ситуації», - сказала Віра Тимофіївна.


Також, спираючись на соціологічні дослідження, Шелудченко прогнозує, що за умови зростання тарифів, комунальні підприємства зіштовхнуться з проблемою неплатежів та зростанням заборгованості. Вихід Віра Тимофіївна бачить у спрощенні механізму надання субсидій.


«Якщо говорити про можливі наслідки підвищення цін на газ, ми можемо зіткнутися з ситуацією системних неплатежів за комунальні послуги. Соціологи стверджують, що при підвищенні тарифів тільки третина людей збирається оплачувати послуги ЖКГ у повному обсязі. При цьому, дві третини українців за новими тарифами сплачувати не зможуть - частково або ж повністю. Підвищення цін на газ для населення суперечить суспільним очікуванням.


Моя задача, як міського голови, зробити усе для того, щоб житомиряни відчули підтримку. І ми будемо спрямовувати усі сили на те, щоб спростити систему надання субсидій», - підсумувала Шелудченко. 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"