Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Годований: «Закон про місцеві вибори – це крок вперед, але ми відстоюємо запровадження відкритих виборчих списків»
2010-07-27 16:01:00

Годований: «Закон про місцеві вибори – це крок вперед, але ми відстоюємо запровадження відкритих виборчих списків»

Член Політичної Ради Єдиного Центру Руслан Годований оцінив Закон про місцеві вибори "як кращий за попередній, проте, з низкою недоліків" й наголосив на необхідності запровадження відкритих виборчих списків як єдиної демократичної європейської системи виборів.

«На мою особисту думку, цей Закон є кращим ніж була закрита виборча система. Це однозначно. Але цей Закон потрібно було приймати за два-три роки до початку виборів», - сказав Руслан Годований, оцінюючи позитивні та негативні аспекти новоприйнятого Закону України про вибори органів місцевого самоврядування в ефірі Житомирського обласного телебачення.

 

Одним із головних каменів спотикання згаданого  Закону Годований назвав унеможливлення брати участь у місцевих виборах цьогоріч зареєстрованих  партійних організацій.

 

«Я розумію образу партій, яким сказали за півроку, що вони мають зареєструватися за рік до виборів. Принаймні, такі речі робити не можна. Треба казати за півтора-два роки: «Ви не маєте права брати участь у виборах, якщо Ви не зареєструвались за рік»... Ця норма є трохи не чесною по відношенню до молодих партій», - сказав єдиноцентрист, але разом з тим відзначив, що в такій нормі є й позитивний момент – вона структуризує політичні сили й змусить партії працювати на ділі, а не на словах.

 

«Закон вернути назад ми не можемо, й це трохи структуризує політичне суспільство. Не можна кожен рік міняти бренди партій, бігати з партії в партію, робити обличчя, іконостас й за ним протягувати «мох і болото» в районні й міські ради. Партія має відбутися. Вона має бути рік, два; працювати. Вона має будуватись не на одному обличчі, а на певних людях. І тоді це буде серйозна політична партія», - зазначив Руслан Миколайович.

 

Також Годований зауважив, що сьогодні крім «назв одного лідера» в багатьох партіях нікого не знають. Це є проблема. Єдиноцентрист передбачає, що з дією Закону питання одноосібного лідерства вирішиться.

 

«Єдиний Центр готовий показати обличчя й прізвища всіх людей, до кожної сільської ради включно. Але, якщо вже два роки окремі люди говорять по всіх телеканалах, що є партія, а насправді партії немає, нема реєстрації, то  це теж неправильно. Разом з тим,  є великий позитив, що сьогодні люди зможуть  не всіх, а хоча б 50% депутатів, обирати за мажоритарною системою. І я не впевнений, що політична приналежність, тому що тільки партії висувають кандидатів, це дуже погано. Я не думаю, що політична приналежність в цих речах буде визначальною. Визначальною буде відомість особи. Оскільки, 50-60 днів виборчої кампанії – це дуже стислий термін. Якщо ти не відомий на цій території, якщо ти не працював, тобі буде складно виграти, будь ти членом хоч якої партії», - підсумував Годований й додав, що хоча прийняття Закону – «певний крок вперед, але Єдиний Центр послідовно відстоює питання відкритих виборчих списків».
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"