Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Годований: «Показник роботи місцевої влади – це комфортні умови проживання для людей»
2010-07-26 10:41:00

Годований: «Показник роботи місцевої влади – це комфортні умови проживання для людей»

Так член Політичної Ради Єдиного Центру Руслан Годований прокоментував в інтерв’ю Житомирському обласному телебаченню питання щодо повноважень та впливовості на події представників органів місцевої влади й наголосив, що Єдиний Центр братиме участь у місцевих виборах й отримає довіру людей

 «Скажу відверто, повноважень, особливо фінансових, в місцевих органах влади не вистачає. Нажаль, всі податки йдуть в центр й потім якимось дивним чином розподіляються між областями,  містами й районами. Як депутат, я вже п’ять років працюю зі своїми виборцями на Крошні. Ми багато чого зробили: і освітлення робимо всередині дворів, й лавочки замінюємо, й прибудинкові території прибираємо,  багато чого зроблено... Я раз на два тижні приїжджаю в ЖЕК, говорю з начальником й спільно вирішуємо нагальні питання. Мені за п’ять років є чим звітувати, й ще є що робити», - розповідає депутат Богунської районної в місті Житомирі ради Руслан Годований, відповідаючи на запитання журналіста Житомирського обласного телебачення щодо повноважень та впливовості органів місцевого самоврядування. 

 

За словами Годованого, не все залежить від органів місцевого самоврядування. Але,  від них залежить «наскільки комфортною, сучасною та облаштованою є територія, де живуть люди».

 

«В першу чергу як виглядає певна територія, місто, як опалюються будинки, чи не затоплені підвали,  чи прибирають під’їзди, як фарбуються двері в під’їздах, чи шибки не вибиті у вікнах – це все роблять органи місцевого самоврядування. Це створення максимально комфортних умови проживання для людей на певній території. Звичайно, місцеві депутати мало впливають на пенсійну реформу, на інші реформи. Але, якщо сильна місцева громада, якщо вона має певний статус - навіть в Україні до неї прислухаються. Й прислуховуються органи центральної влади й враховують пропозиції. Отже, від органів місцевого самоврядування багато чого залежить й саме тому Єдиний Центр брав участь у всіх дострокових місцевих виборах й перемагав. Ми братимемо участь у чергових виборах, висунемо своїх кандидатів у всіх містах і селах, презентуємо чітку програму розвитку територій й представимо відповідальних за її виконання людей»,- підсумовує Годований.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"