Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Годований: «Якщо в державі дійсно почались зміни на краще, то кожна людина має  це відчути на собі»
2010-07-07 13:43:00

Годований: «Якщо в державі дійсно почались зміни на краще, то кожна людина має це відчути на собі»

Керівник секретаріату Єдиного Центру Руслан Годований вважає, що звітуючи про сто днів діяльності влада має наводити більше конкретики й робити менше заяв про успіхи та плани.

«Кінець червня початок липня нова влада на різних рівнях, починаючи від президента й завершуючи місцевими чиновниками, звітує про 100 днів діяльності. Проте, в усіх звітах немає жодної конкретики»,- говорить керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований.

На думку Годованого, заяви про успішну діяльність нічим не відрізняються від колишніх стандартних чиновницьких виступів.

«Якщо йде мова про стабілізацію в економіці, будівництві, фінансовій сфері хотілося б почути по відношенню до якого періоду та з якими конкретними показниками.  Якщо констатується, що для громадян  збільшились зарплати  та зменшилась заборгованість по зарплаті та постає питання: «кому» та «як це реально впливає на життя кожної людини»? Адже, з  1 липня дійсно мінімальна заробітна платня підвищилась. Проте, сума підвищення склала аж 4 гривні - з 884 до 888 гривень. Навряд чи такі підвищення вплинуть добробут наших громадян. У більшості людей вони викликають скептичні думки», - говорить Годований.

Крім того Руслан Миколайович звертає увагу, що прожитковий мінімум підвищився на ті ж самі 4 гривні - до 843. А хто знає ціни на продукти, розуміє: на  ці чотири гривні навіть не купиш  молока.

«Якщо в державі дійсно почалась стабілізація, реформи й зміни на краще, то людям про це не потрібно розказувати. Вони мають це відчути – кожна людина на собі. А щодо звітів, статистичні дані мають врешті стати публічними, а законопроекти фахівці та широкий загал мають бачити до того як вони голосуються більшістю, що б враховувались пропозиції людей, котрі потім за прийнятими законами мають жити. Зокрема, це стосується і закону про місцеві вибори, й податкового та бюджетного кодексів, й ряду інших», - підсумовує Годований.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"