Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Відтепер з Русланом Годованим можна спілкуватись «ВКонтакте»
2010-07-05 12:01:00

Відтепер з Русланом Годованим можна спілкуватись «ВКонтакте»

Відтепер з Керівником секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру, депутатом Богунської районної в місті Житомирі раді Русланом Годованим можна поспілкуватись «ВКонтакте».

Кожен бажаючий може задати запитання й гарантовано отримає оn-line відповідь. Крім того висловлені пропозиції та ідеї дописувачів з різних галузей життєдіяльності обов’язково будуть взяті до уваги.
Руслан Годований стверджує: «Для мене немає закритих тем для обговорення. Готовий обговорити з інтернет- спільнотою хвилюючі питання. Відкритий для дискусії. Сподіваюсь, такий вид спілкування буде цікавим та навзаєм корисним».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"