Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Годований: «За новим кодексом «податкові канікули» отримує лише великий бізнес, а дрібний – припинить існування»
2010-06-23 12:14:00

Годований: «За новим кодексом «податкові канікули» отримує лише великий бізнес, а дрібний – припинить існування»

«Прийняття нового Податкового кодексу, розробленого кабінетом міністрів, призведе до руйнування малого бізнесу в державі», - так, у разі ухвалення Верховною Радою Податкового кодексу в урядовій редакції, окреслив перспективи діяльності для дрібних підприємців керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований.

За словами Руслана Миколайовича, обіцяні «податкові канікули» отримує лише великий бізнес, тобто найбільші в державі корпорації.

«У разі прийняття нових ставок оподаткування, коли навантаження на дрібних підприємців зросте в рази, дрібний бізнес просто припинить свою діяльність. Принаймні, офіційну. Орієнтири на те, що зменшиться податок на прибуток, мало цікавлять основну масу підприємців, так як вони працюють на єдиному податку й все рівно ледве зводять кінці з кінцями не отримуючи ніяких «великих прибутків». А змусити їх платити ще більший податок, утримувати бухгалтера та віддавати державі більше при нарахуванні зарплат призведе до того, що звільнені люди масово підуть на біржу. А тут держава понесе справжні витрати, коли соціальні допомоги доведеться платити в декілька разів збільшеній армії безробітних. Проте, складається враження, що українська влад взагалі стимулює не зайнятість, а безробіття. Владі вигідно, щоб люди жили на мізерні соціальні допомоги й доплати, тому що бідним легше обіцяти й ними простіше маніпулювати», - говорить Годований.

Також, на думку Руслана Миколайовича бажану кількість зборів від податків уряд отримає лише в перший рік дії такого Кодексу. А надалі, ті підприємці які не припинять свою діяльність, підуть у тінь, як це вже було в дев’яностих. Або ж декілька фірм кооперуватимуться, створять «буферні фірми» й працюватимуть взагалі уникаючи сплати податків.

Тому, на думку Годованого, народні депутати мають «відповідально підійти до майбутнього економічного розвитку держави й доопрацювати головний податковий документ так, аби великий бізнес через «пріоритетні зони» не міг зловживати отриманням надприбутків, а малий та середній мав нормальні умови для розвитку».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"