Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Найвища явка виборців на Житомирщині у селі Котівка – 79,7%
2010-06-20 19:00:00

Найвища явка виборців на Житомирщині у селі Котівка – 79,7%

Станом на 18:00 у Радомишльському районі на 83 дільниці 63 виборчого округу, обираючи Котівського сільського голову, проголосувало 357 виборців, що складає 79,7% від внесених на цій дільниці до списку виборців.

У Андрушівському районі за Крилівського сільського голову на 29 дільниці 58 округу віддали свої голоси 525 чоловік або 66,5% виборців.

У Мартинівській сільській раді Червоноармійського району найвища явка на дільниці № 60 у селі Неборівка, де з 69 внесених до списку проголосувало 56 чоловік або 71,8% виборців. При цьому у найбільшому селі сільської ради – Мартинівці проголосувало 297 виборців або 65,7%; а у Корчівці – 170 або 62,5% .
У Тетірці Червоноармійського району вже проголосував 271 виборець або 61,9% від загалу, у двічі меншому селі Ходорівка цієї ж сільради за Тетірського сільського голову віддали свої голоси 122 виборці, що складає 56%.
За оцінкою керівника Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслана Годованого, «на цих дочасних місцевих виборах  на Житомирщині явка виборців, незважаючи на прогнози, досить висока. Разом з тим, досить високим є показник голосуючих на дому».
Так, в селі Крилівка Андрушівського району за місцем перебування голосувало 11,1% виборців, а в Неборівці Мартинівської сільської ради в Червоноармійському районі взагалі аж 13% виборців від загальної кількості внесених до списку.

Також станом на 18:00 на 4 дільницях із семи, на яких проходять вибори, на дому проголосували всі внесені до витягу зі списку виборці, тобто – 100%.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"