Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Слобожан: «У Крилівці понад 10% виборців виявили бажання голосувати «на дому»
2010-06-20 15:08:00

Слобожан: «У Крилівці понад 10% виборців виявили бажання голосувати «на дому»

У 58 виборчому окрузі, що в Андрушівському районі Житомирської області крилівчани обирають сільського голову з поміж семи претендентів на цю посаду.

На теперішній час на дільниці №29, що в селі Крилівка, проголосувало майже чотириста виборців із 710 внесених до списку. Порушень не зафіксовано. Також, триває «голосування на дому».

 

«Понад десять відсотків виборців виявили бажання голосувати за місцем перебування, а саме 79 чоловік. Це досить високий показник. Проте, члени дільничної комісії запевнили, що нададуть можливість виконати свій громадянський обов’язок всім крилівцям, внесеним до витягу зі списку виборців», - розповідає член Єдиного Центру Ігор Слобожан й додає, що представники Єдиного Центру спостерігають за законністю процесу волевиявлення.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"