Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

У Котівці на дільниці №83 проголосувало майже 300 виборців із 423, що в списку
2010-06-20 14:54:00

У Котівці на дільниці №83 проголосувало майже 300 виборців із 423, що в списку

У Радомишльському районі Житомирщини без порушень проходять вибори Котівського сільського голови.

Із внесених до списку на 83 дільниці 423 виборців станом на 14:00 проголосувало майже 300. Як констатує досвідчений учасник багатьох виборчих кампаній єдиноцентрист Максим Хіжніченко, «пік явки вже відбувся».

«Як правило, у сільській місцевості більшість виборців поспішає голосувати до обіду. Тому думаю, що кількість відданих голосів суттєво вже не зміниться. А з урахуванням того, що дві третини виборців Котівської сільської ради вже проголосувало й порушень нема, можна зпрогнозувати, що вибори відбудуться, й відбудуться з високим показником явки виборців», - говорить Максим Хіжніченко.

Нагадаємо, на посаду Котівського сільського голови Радомишльського району Житомирської області балотується 5 кандидатів. Єдиний Центр підтримує Борисюка Сергія Васильовича.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"