Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

У Червоноармійському районі явка виборців вже перевищила 50%
2010-06-20 14:42:00

У Червоноармійському районі явка виборців вже перевищила 50%

Тривають вибори Мартинівського та Тетірського сільських голів в Червоноармійському районі Житомирської області. У 60 виборчому округу голосування відбувається на трьох дільницях у Мартинівській сільській раді та на двох у Тетірській.

За повідомленням представника Єдиного Центру на Червоноармійщині Лося Леоніда Францовича явка виборців досить висока.

«Незважаючи на вихідний день та спекотну погоду виборці активні на всіх дільницях. Явка вже перевищила 50%», - повідомляє Леонід Францович.
Так, за даними Леоніда Лося станом на 14:00 в селі Мартинівка на дільниці №58 проголосувало 230 виборців із внесених до списку 422; у селі Корчівка на дільниці №59 проголосувало 106 із 250 виборців, у Неборівці  - 54 із 69 внесених до списку.

«Не менша активність у Тетірській сільській раді. Із 627 виборців проголосувало 321», - констатує Леонід Францович й додає, що в селі Корчівка Тетірської сільської ради всі 18 виборців, котрі виявили бажання голосувати на дому, до 14:00 вже проголосували. На решті дільниць члени виборчої комісії ще ходять з малою скринькою по домівках виборців, які не можуть самостійно дійти до дільниці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"