Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

У Червоноармійському районі всі п’ять дільниць розпочали роботу без порушень
2010-06-20 09:23:00

У Червоноармійському районі всі п’ять дільниць розпочали роботу без порушень

Сьогодні у Червоноармійському районі Житомирської області мешканці двох сільських рад Мартинівської та Тетірської обирають сільських голів.

Голосування проходитиме на п’яти дільницях, котрі вже відкриті й приймають виборців. На всіх дільницях перші засідання дільничних виборчих комісій   пройшли без порушень.

На посаду Тетірського сільського голови претендує три кандидати. Мартинівську сільську громаду прагне очолити аж шість висуванців. Із них Єдиний Центр підтримує Черниша Юрія Володимировича, котрий працює вчителем у Мартинівській середній школі.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"