Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Товарооборот у малого бізнесу Житомирщини знизився на 60-70%
2008-12-15 12:27:00

Товарооборот у малого бізнесу Житомирщини знизився на 60-70%

Нестабільна економічна ситуація в державі привела до зменшення вживання промислових товарів. На сьогодні це гостро відчули люди не лише в столиці, а й в невеликих містах.

Зокрема, бердичівський підприємець, член Єдиного Центру Валерій Шелепа говорить:

«Нестабільність в Україні призвела до зменшення рівня вжитку промислових товарів в Бердичеві. Певно, це пов’язано з бажанням людей притримати гроші до кращих часів. Якщо людина не впевнена в стабільному заробітку, вона орієнтує сімейний бюджет на режим економії та придбання  лише життєво-необхідних товарів».

Торкнувся в своїх коментарях Валерій і фінансової сфери, зауваживши, що не останню роль в ситуації відіграє й сподівання населення на те, що курс долара США «впаде» після Нового року,  й як наслідок, імпортні товари подешевшають.

«Сьогодні оборот бердичівських підприємців, що працюють в роздрібній торгівлі промисловими товарами, знизився на 60-70%. Проте, учасники ринку сподіваються, що з наближенням Новорічних та Різдвяних свят бердичівляни купуватимуть активніше й це допоможе бізнесу покращити свої показники», - прогнозує Валерій Шелепа.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"