Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

В Житомирі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
2008-12-12 11:26:00

В Житомирі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні відбулася зустріч Житомирського міського голови, Члена Президії Єдиного Центру Віри Шелудченко з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Віра Шелудченко звернулась до ліквідаторів і постраждалих від наслідків ЧАЕС зі словами вдячності за їхню силу духу та самопожертву, які вони проявили 22 роки тому та вручила їм грамоти і цінні подарунки.

“Сказати про всі подвиги ліквідаторів в боротьбі з Чорнобильською бідою неможливо. Якби не Ви, то не було б і нас. Тому, наш святий обов’язок – берегти пам’ять про загиблих та допомагати живим”, - зазначила Шелудченко.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам\'ять загиблих від тієї трагедії.

Нагадаємо, що 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 
 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"