Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирська молодь протистоїть ВІЛ/СНІДу
2008-12-11 11:25:00

Житомирська молодь протистоїть ВІЛ/СНІДу

В Житомирі триває тиждень боротьби з ВІЛ/СНІДом, організований Житомирською молодіжною громадською організацією «Студент за студента» та членами Єдиного Центру.

Активний учасник акції молодіжний театр «Гелікон» представив 9 грудня в Житомирській загальноосвітній школі №33 виставу «Життя після смерті».  Створені режисером вистави Тетяною Руденькою та молодими акторами яскраві образи не потребували коментарів: близько двохсот школярів спостерігали за яскравим дійством, затамувавши подих.

Повний аншлаг був наступного дня в залі Житомирського державного університету ім. І. Франка. «Життя після смерті» прийшли подивитись не лише студенти, а й викладачі університету. Актори кажуть, що чекали глядачів, проте, така велика підтримка житомирської молоді свідчить про небайдужість суспільства до страшної хвороби.

Запрошені представники Житомирської міської ради та облдержадміністрації у спілкуванні з студентами та організаторами тижня боротьби з ВІЛ/СНІДом були єдині в думці, що саме такі акції повинна підтримувати влада на всіх рівнях.

«Жоден з глядачів вистави не відмовився приколоти  «Червону стрічку», як знак солідарності та порозуміння з тими, хто живе з  ВІЛ/СНІД», - каже одна з організаторів акції Юлія Осіпова.

Також, виступаючи за поінформованість суспільства щодо проблеми ВІЛ/Сніду, організатори акції роздають в Житомирі брошури, в яких розповідається про ВІЛ/СНІД та як йому протистояти.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"