Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль пропонує терміново створити антикризову групу
2008-12-11 11:11:00

Кріль пропонує терміново створити антикризову групу

«За два місяці економічної кризи уряд так і не спромігся запропонувати країні антикризовий план. Складається враження, що він самоусунувся від вирішення проблем в економічній сфері», - так прокоментував дії уряду лідер Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль.

В таких умовах політик пропонує терміново створити «антикризову групу, яка б об’єднала фахівців Кабінету Міністрів, Національного банку України, РНБО, наукових установ, представників фракцій Верховної Ради для розробки антикризових дій».
На думку народного депутата ця група має відповідати наступним вимогам:
«По-перше, це мають бути професіонали. По-друге, група має зробити аналіз стану економіки, виробити план протидії кризі та надати рекомендації, які стануть основою антикризових рішень влади», - наголошує Ігор Кріль.
Політик нагадав, що на думку експертів, серйозне загострення кризи варто очікувати у лютому-березні наступного року. «Якщо почати діяти вже сьогодні – ми можемо зробити ці місяці більш прогнозованими та спокійними для економіки країни», - наголосив Ігор Кріль.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"