Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Святий Миколай мандрує Житомирщиною
2008-12-10 09:49:00

Святий Миколай мандрує Житомирщиною

Члени Єдиного Центру активно долучаються до ініціатив Житомирської Скаутської організації «Пласт» у патріотичному вихованні підростаючого покоління.

Національна Скаутська організація «Пласт» щороку проводить доброчинну всеукраїнську акцію «Святий Миколай мандрує Україною». В Житомирі ця акція буде проводитися вже не в перше, але цього року вона планується більш масштабною ніж минулого року.

Ініціаторами проведення акції в Житомирі стала Житомирська станиця Пласту та ГО «Спілка ініціативної молоді». Також до ініціатив долучаються ГО «Інтелект – Клуб», благодійний фонд «Благодар» та члени Житомирської обласної організації Єдиного Центру.

Акція передбачає подарувати свято дітям з трьох районних дитячих будинків та вихованцям зі школи для розумово відстаючих дітей.

Активіст Пласту Дунєв Сергій каже:

«Акція не даремно присвячена до дня Святого Миколая, бо таким чином організатори акції допомагають дітям і молоді відчути турботу, якої так не вистачає, а вона передбачена кожному Богом.

Якщо Ви бажаєте допомогти дітям речами, україномовними книжками, а також грошима для закупівлі потрібних речей для дитбудинків звертайтесь до керівників акції: Сергія +3 8(093)8789798 та  Олександра +3 8(063)1143234.

Бажаючих пожертвувати дитячий одяг просимо звертатись до свічниці у Михайлівському кафедральному соборі, що в Житомирі по вул. Київський. Пам’ятаймо: молодь вірна Богові та Україні!»

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"