Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Забела: «Україна і Росія мають продовжувати конструктивний рівноправний діалог про співпрацю на всіх напрямках співробітництва»
2008-12-09 11:10:00

Забела: «Україна і Росія мають продовжувати конструктивний рівноправний діалог про співпрацю на всіх напрямках співробітництва»

Член Політичної ради Єдиного Центру Юрій Забела вважає за необхідне зберегти для Житомирської області ринок експорту з Росією. Про це він сказав коментуючи зовнішньо – економічну співпрацю регіону з країнами СНД у 2008 році.

«В сфері інвестиційного співробітництва Росія, серед партнерів області, на сьогоднішній день посідає третє місце. І хоч сьогодні чимала кількість політиків з обох сторін намагається маніпулювати взаємовідносинами України – Росії, але на моє глибоке переконання це не означає, що у країн немає перспектив до нормального діалогу.

Попри всі труднощі, існує можливість досягти порозуміння завдяки діалогу влад двох країн на різних рівнях. Адже,  помірковані політики заявляють про намір продовжувати конструктивний рівноправний діалог обох сторін, співпрацювати на всіх напрямках двостороннього співробітництва,» - сказав Юрій Забела.
 
Як повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації, експорт товарів до країн СНД порівняно з торішнім зріс у півтора рази, імпорт майже на 6%.
 
В сфері інвестиційного співробітництва Росія, серед партнерів області, на сьогоднішній день посідає третє місце.

Обсяг експортних поставок до Російської Федерації складав 24,5% від загального обсягу експорту.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"