Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Кирилюк: «В боротьби зі СНІДом необхідно об’єднати громадськість та владу»
2008-12-08 15:44:00

Кирилюк: «В боротьби зі СНІДом необхідно об’єднати громадськість та владу»

З 9 по 12 грудня в Житомирі молодіжне крило Єдиного Центру активно долучається до проведення тижня боротьби з ВІЛ/СНІДом.

В межах акції пройде ряд заходів за сприяння Житомирської міської та обласної ради й за підтримки мера міста Житомира Віри Шелудченко. Серед них виступ молодіжного театру «Гелікон», який відбудеться в актовому залі загально-освітньої школи №33. Такі ж вистави можна буде побачити в Житомирському державному університеті ім. І. Франка та Інституті медсестринства.

У вівторок Житомирський нічний клуб «Індиго»  запросить небайдужу молодь на вечір «Зупинимо СНІД – чуму ХХІ століття».

З вівторка в Житомирі на вулиці Михайлівській буде виставлено малюнки учнів Житомирської школи №27 на тему боротьби зі СНІДом.

Головний організатор акції, член Єдиного Центру та Житомирської молодіжної  громадської організації «Студент за студента» Віталій Кирилюк розповідає:

«Ми розуміємо всю серйозність проблеми та необхідність об’єднатися у її вирішенні. Саме тому головною ідеєю акції є бажання об’єднати громадськість та владу, починаючи від школярів, студентів, їх батьків, медиків, представників влади різних рівнів у боротьбі з цією хворобою. Наша мета: донести до широкого загалу, що ті хто хворіє на ВІЛ/СНІД теж хочуть жити повноцінним життям і мають на це повне право».

Впродовж тижня активісти Житомирської молодіжної  громадської організації «Студент за студента» та члени Єдиного Центру будуть роздавати брошури, в яких розповідається про ВІЛ/СНІД та пропонуватимуть житомирянам приколоти «Червону стрічку», як знак солідарності та порозуміння з тими, хто живе з  ВІЛ/СНІД.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"