Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Петьовка: Завищена ціна на бензин – наслідок неефективної роботи уряду
2008-12-05 14:18:00

Петьовка: Завищена ціна на бензин – наслідок неефективної роботи уряду

«Чи не вперше ситуація на ринку нафти складається на користь України, коли в усьому світі ціна зменшується не на відсотки, а в рази. Однак навіть у цій сприятливій ситуації уряд вкотре демонструє свою безпорадність», - вважає народний депутат України, член президії Єдиного Центру Василь Петьовка.

«Враховуючи той факт, що ціна на нафту впала більше ніж утричі (зі 140 доларів за барель до 43), а ціна на бензин у США знизилась удвічі, можемо констатувати, що замість адекватної ціни на бензин в Україні – ми отримали чергову порцію окозамилювання», - зазначив народний депутат.
«Складається враження, що уряд «клеїть дурня», замість того щоб вирішувати як знизити ціну на бензин, - зауважує Василь Петьовка. - Так, на останній нараді з нафтотрейдерами Ю.Тимошенко заявила, що не розуміє, чому українські заводи недозавантажені нафтою. Та як раз блокування Кабміном аверсного використання нафтопроводу «Одеса-Броди» не дає можливості транспортувати каспійську нафту на українські нафтопереробні заводи НПК “Галичина” та “Нафтохімік Прикарпаття”», - пояснює політик.
«Доки уряд не наведе лад на ринку нафтопродуктів, за його неефективну роботу будуть розплачуватись прості громадяни України, платячи більшу ціну за бензин», - підсумовує Василь Петьовка.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"