Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Шелудченко: «Ми вважаємо себе відповідальними за сьогодення і завтрашній день міста, яке хотілося б бачити сучасним, європейським»
2008-12-05 11:46:00

Шелудченко: «Ми вважаємо себе відповідальними за сьогодення і завтрашній день міста, яке хотілося б бачити сучасним, європейським»

Напередодні Дня місцевого самоврядування в обласному музично-драматичному театрі ім.І.Кочерги відбулася презентація «Стратегічного плану розвитку міста» та програми «Майбутнє Житомира».

Стратегічний план покликаний допомогти побачити перспективу і майбутній розвиток рідного міста, без чого подальші соціально-економічні перетворення у ньому не можливі.

Робота над планом розпочалася рік назад і сьогоднішня його презентація підсумовує роботу фахівців різних галузей по створенню стратегії розвитку обласного центру. Вперше в Україні до створення таких масштабних проектів були залучені широкі кола громадськості міста.

«Ми вважаємо себе відповідальними за сьогодення і завтрашній день міста, яке хотілося б бачити сучасним, європейським, затишним і комфортним для проживання.» - сказала на урочистому зібранні Житомирський міський голова Віра Шелудченко. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"