Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Житомирська обласна організація Єдиного Центру пропонує долучитись всім небайдужим до впорядкування чинного законодавства
2008-12-04 11:14:00

Житомирська обласна організація Єдиного Центру пропонує долучитись всім небайдужим до впорядкування чинного законодавства

В Житомирі на прес-конференції на тему «Позиція Єдиного Центру щодо подолання політичної кризи» Керівник секретаріату Житомирської обласної організації Єдиного Центру Руслан Годований передав журналістам для оприлюднення звернення Єдиного центру до мешканців Житомирщини, в якому пропонується всім небайдужим долучитись до впорядкування чинного законодавства.

Звернення Житомирської обласної організації Єдиного Центру до  обласної, районних, міських, селищних та сільських рад; органів виконавчої влади; керівників державних та приватних підприємств; громадських організацій та мешканців Житомирщини.

Єдиний Центр стурбований проблемами, що виникають внаслідок правових неузгодженостей та недосконалості законодавства України. Ряд законодавчих актів суперечать один одному, є не чіткими або залишають безліч схем, як оминути закон.

Для того, щоб держава ефективно виконувала свої функції, ми повинні вдосконалити правове регулювання в усіх сферах суспільного та соціально-економічного життя й створити механізми прямої демократії. Це означає  активну участь у законодавчих процесах фахівців всіх рівнів та представників громадськості. Єдиний Центр виступає з ініціативою зібрання та опрацювання пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства України.

Якщо Ви переконані, що достатньо обізнані з певною галуззю життєдіяльності держави й знаєте механізм, як законодавчо сприяти її розвитку, запрошуємо Вас взяти участь у роботі по вдосконаленню чинного законодавства України.  Повідомте до районних чи обласної організацій Єдиного Центру про проблеми, які виникали у Вашій практиці через протиріччя вітчизняного законодавства та про пропозиції щодо шляхів їх усунення.

Єдиний Центр готовий взяти активну участь в цій роботі, застосувавши усі можливості.  У нас є фахівці, щоб узагальнити, вивчити, впорядкувати проблемні питання та забезпечити передання пропозицій про необхідні зміни до чинного законодавства до Верховної Ради України. Єдиний Центр боротиметься, щоб пропозиції були прийняті народними депутатами.

Єдиний Центр переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо змінити ситуацію: прийняти закони, які працюватимуть на розвиток держави й захищатимуть кожного українця.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати на адресу: 
10030, м. Житомир, Майдан Згоди, 6, Житомирська обласна організація Єдиного Центру
Т. 8 (0412) 51 20 70
ztreg@mail.ru; zhytomyr@go.ua.org.ua; zhytomyr@in.edc.org.ua

Адреси районних організацій можна знайти на сайті Житомирської обласної організації Єдиного Центру http://zhitomir.edc.org.ua


Житомирська обласна організація Єдиного Центру


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"