Василь Козел:  «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Василь Козел: «Сила України не у її поділі на Схід і Захід, а у її сильному єдиному центрі!»

Кандидати в депутати в більшості випадках передбачувані в своїх «підходах» до виборців. Не схожим на інших претендентів на народного обранця виявився Василь Козел, голова Житомирської обласної організації Єдиного Центру – людина молода та енергійна, сповнена бажання працювати та вирішувати проблеми, завдяки системному підходу та далекоглядному баченню. І округ був обраний не випадково, адже рідний Василю Козелу Житомирський район є частиною 67-го виборчого округу, куди також входять Чуднівський, Любарський, Романівський та частина міста Житомира. Гадзинка, Нова Вигода, Березина, Глибочиця – села Житомирського району, де знають Козела Василя не з плакатів- обіцянок та «біг-мордів». Він тут прикладає всіх зусиль, щоб відродити та надати європейського вигляду селу.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Забела:  «Я хочу звернутися до членів УТОГу: саме Ви демонструєте суспільству надзвичайну силу духу»
2008-12-04 10:06:00

Забела: «Я хочу звернутися до членів УТОГу: саме Ви демонструєте суспільству надзвичайну силу духу»

Член Єдиного Центру, губернатор Житомирщини Юрій Забела зустрівся із членами УТОГу у рамках відзначення Всесвітнього дня людей з обмеженими можливостями.

«Житомирська обласна організація УТОГ із самого початку створення займається надзвичайно корисною, більш того благородною справою. Адже дві тисячі членів УТОГу мають можливість проходити соціально – правову реабілітацію, реалізувати свої таланти, найти необхідну підтримку та допомогу.

Я хочу звернутися до членів УТОГу: саме Ви демонструєте суспільству надзвичайну силу духу. Ви заявляєте, що світ повниться не лише звуком, а гармонійним поєднанням відчуттів на найтоншому рівні, барв і емоцій, котрі непідвласні іншим, більш впевненим у собі людям. Я пишаюсь Вами, адже Ви доводите всім оточуючим, що безвиході немає, що одну деталь світобудови можна замінити іншою і від того світ стає тільки кращим», - наголосив Юрій Забела.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, губернатор нагородив грамотами сурдопедагогів, дактилологів, працівників організації й відвідав концертну програму, створену вихованцями УТОГу.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"